Zastępstwa w CKP

 

DATA NIEOBECNY NAUCZYCIEL NR LEKCJI KLASA PRZEDMIOT ZASTĘPCA UWAGI
28.01.2019 (poniedziałek) Mariusz Domaradzki 1 3wm pr. d.i.n.s. Wojciech Gadamski
28.01.2019 (poniedziałek) Mariusz Domaradzki 2 3m pr. d.i.n.s. Wojciech Gadamski
29.01.2019 (wtorek) Mariusz Domaradzki 1 3TP diag.ukł.el Wojciech Gadamski
29.01.2019 (wtorek) Mariusz Domaradzki 2 i 3 3TP diag.ukł.el Wiesław Nowak
29.01.2019 (wtorek) Mariusz Domaradzki 4 i 5 2TP pr. d.i.n.s. Wiesław Nowak
29.01.2019 (wtorek) Mariusz Domaradzki 6 2TP diag.ukł.el Wiesław Nowak
29.01.2019 (wtorek) Mariusz Domaradzki 7 2TP n.o.p Wiesław Nowak
29.01.2019 (wtorek) Mariusz Domaradzki 8 3TP diag.ukł.el Wiesław Nowak
29.01.2019 (wtorek) Wiesław Nowak 2 do 7 2TM zaj.pr. Daniel Złotek złączenie grup
31.01.2019 (czwartek) Mariusz Domaradzki 1 2m pr. d.i.n.s. Wojciech Gadamski
01.02.2019 (piątek) Mariusz Domaradzki 1 3TP diag.ukł.el Wojciech Gadamski
01.02.2019 (piątek) Mariusz Domaradzki 2 i 3 1TP pr. d.i.n.s. Wojciech Gadamski
01.02.2019 (piątek) Jan Błądziński 1 do 5 3m zaj. pr. Piotr Błądziński złączenie grup
01.02.2019 (piątek) Daniel Złotek 2 do 6 3TP zaj.pr. Aleksander Czaczkowski złączenie grup
04.02.2019 (poniedziałek) Daniel Złotek 2 do 6 3TM zaj.pr. Aleksander Czaczkowski złączenie grup
04.02.2019 (poniedziałek) Piotr Błądziński 1 do 5  2m  zaj.pr. Jan Błądziński złączenie grup
05.02.2019 (wtorek) Daniel Złotek 0 do 1 2TM lab.rys.tech. Mateusz Wrona złączenie grup
05.02.2019 (wtorek) Daniel Złotek 2 do 7 2TM zaj.pr. Wiesław Nowak złączenie grup
05.02.2019 (wtorek) Piotr Błądziński 1 do 5  2m  zaj.pr. Jan Błądziński złączenie grup
06.02.2019 (środa) Daniel Złotek 1 2TM prac.masz. Wojciech Gadamski
06.02.2019 (środa) Piotr Błądziński 1 do 5 1m zaj.pr. Jan Błądziński złączenie grup
07.02.2019 (czwartek) Daniel Złotek 0 do 1 1m PKM Wojciech Gadamski
07.02.2019 (czwartek) Daniel Złotek 2 do 3 2TM pr.o.k.iCNC 1/2 Aleksander Czaczkowski złączenie grup pr.o.k.iCNC -1/2 z 2/2 (z lekcji 3)
07.02.2019 (czwartek) Daniel Złotek 2 do 3 2TM pr.o.k.iCNC 2/2 Aleksander Czaczkowski złączenie grup obr.n.o.CNC -1/2 z 2/2 (z lekcji 2)
07.02.2019 (czwartek) Daniel Złotek 4 3woś zaj.pr. Mateusz Wrona złączenie grup
07.02.2019 (czwartek) Daniel Złotek 5 do 7 3woś zaj.pr. Mateusz Wrona
07.02.2019 (czwartek) Piotr Błądziński 1 do 5 3m zaj.pr. Jan Błądziński złączenie grup
08.02.2019 (Piątek) Daniel Złotek 2 do 6 3TP zaj.pr. Aleksander Czaczkowski złączenie grup
08.02.2019 (Piątek) Wojciech Gadamski 4 do 6 1TP kps Wiesław Nowak
08.02.2019 (Piątek) Wiesław Nowak 4 do 6 3TP zaj.pr. Wąś Piotr złączenie grup

W przypadku, gdy nieobecny nauczyciel powinien pełnić dyżur, pełni go osoba  zastępująca wg harmonogramu dyżurów.